Zadzwoń do nas:

Sklep stacjonarny w Ostrowcu

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu rowerowego w Ostrowcu Świętokrzyskim, który mieści się przy ul. Waryńskiego 26 w Ostrowcu Świętokrzyskim (dawny salon fryzjerski EWA)

Każda z osób pracujących w naszej firmie to pasjonaci, którzy mają świra na punkcie sportu. Wszyscy z wieloletnim doświadczeniem w branży rowerowej i narciarskiej. Sami dużo jeździmy więc zawsze z przyjemnością udzielimy wielu porad oraz odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Codzienna praca wzbogaca nasze doświadczenie i powoduje , że stajemy się jeszcze lepsi. Rowery są naszą miłością dlatego też do każdej sprzedaży podchodzimy w sposób indywidualny dokładając pełnię starań aby klient był w 100 % usatysfakcjonowany.
Jeśli chcesz aby w profesjonalny sposób dobrać rower do Twojej sylwetki i potrzeb gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu. Oprócz ogromnej liczby rowerów, mamy do zaoferowania mnóstwo części i akcesoriów (NAJWIĘKSZY WYBÓR W CAŁYM WOJEWÓDZTWIE)
W naszej szerokiej ofercie znajdziecie państwo również używany sprzęt narciarski, narty zjazdowe i biegowe dla każdego ( dla dzieci, dla początkujących, dla zaawansowanych)
Naszym atutem jest również ścieżka rowerowa tuż przy sklepie, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości jakiego roweru poszukujesz przyjdź i sprawdź sam ( przejedź się przed zakupem!!)

Jesteśmy bardzo elastyczną i otwartą firmą nastawioną przede wszystkim na dobro klienta, dajemy nieograniczone możliwości. Nasi klienci mogą korzystać np. z zakupów NA RATY, brać udział w KONKURSACH z NAGRODAMI, zostawić STARY ROWER W ROZLICZENIU i wielu innych ciekawych ofert.

Szybki kontakt

MPJ Sport
ul. Ludwika Waryńskiego 26
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  41 240 64 24
mpjsport@o2.pl

Pon-Pt 9:00-18:00
Sb 9:00-14:00

Galeria

cross_1 dirt DSC_2553 DSC_2561

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress